rejestracja stron

kategoriaKancelarie Prawne

Katalog stron » Finanse i Prawo » Kancelarie Prawne

 

Znaleziono 4 strony w kategorii "Kancelarie Prawne"

porady-prawne
porady-prawne

url: http://www.twojeprawo.pl

info: Kancelaria Prawna. Doradztwo prawne i gospodarcze Porady prawne on-line Prawnik

więcej szczegółów: porady-prawne...

 

kancelaria-radcow-prawnych-torun
kancelaria-radcow-prawnych-torun

url: http://www.mwblawyers.pl

info: Prawie każdy z nas korzystał kiedyś z porady adwokata. Kupując np. kwaterę musimy skorzystać z pomocy prawnika. Kancelaria Radców Prawnych HOSSA zatrudnia takich właśnie prawników. Kancelaria posiada biura w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Tel Avivie. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z całej Polski. Stawiamy na dostosowanie się do specyfiki działań Klienta. Kancelaria zapewnia udzielenie kompleksowej obsługi prawnej Klientów.

więcej szczegółów: kancelaria-radcow-prawnych-torun...

 

Piotr Wilkoszewski – adwokat www.kancelaria-wilkoszewski.pl

url: https://www.kancelaria-wilkoszewski.pl

info: Kancelaria prawna jaka specjalizuje się od dziesięciu lat w sprawach związanych z umowami ubezpieczeniowymi zachęca do kontaktu wszystkich ewentualnych petentów. Jesteśmy w najwyższym stopniu zorientowani na obronę interesów naszych klientów. Adwokat - Wilkoszewski Piotr zawodowo specjalizuje się w prawie cywilnym oraz w prawie karnym tudzież gospodarczym. Nasza kancelaria wykonuje usługi przedsiębiorstwom i innym podmiotom prawnym, jak również klientom prywatnym, kojarząc zasady etyki prawniczej, z przyzwoitym podejściem do interesantów. Świadczymy usługi w zakresie prawa ubezpieczeń np. (szkody osobowe, mienie oraz w gospodarstwach domowych czy rolniczych), prawa karnego, prawa cywilnego - spadki, prawa pracy plus reprezentujemy naszch interesantów na każdym etapie postępowań sądowych.

więcej szczegółów: Piotr Wilkoszewski – adwokat www.kancelaria-wilk...

Outsourcing kadr i płac oraz doradztwo gospodarcze

url: https://www.wilwor.pl

info: Wilwor Group to spółka komandytowa świadcząca usługi z zakresu outsourcingu. Przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, fundacje, biznesmenów obsługujemy w outsourcingu kadr i płac oraz księgowym. Naszym Kontrahentom doradzamy również w zakresie działalności gospodarczej, załatwiamy rejestrację spółek handlowych tudzież świadczymy usługę biura wirtualnego. Nasi pracownicy mają adekwatny certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów. Współpracujemy z notariuszem jak również z kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów, a wykaz naszych kontrahentów zaświadcza, iż jesteśmy solidnym partnerem. Działamy w oparciu RODO, powierzone do naszej firmy informacje oraz dane są bezpieczne. W czasie ciągłych restrukturyzacji systemu podatkowego w naszym kraju, nasza pomoc ma ważki wpływ na udogodnienie działalności gospodarczej, zachęcamy do kooperacji - Wilwor Group Warszawa Al. Niepodległości 138 lok. 6

więcej szczegółów: Outsourcing kadr i płac oraz doradztwo gospodarcz...

Wyszukaj Kancelarie Prawne w całym serwisie stronystrony.pl

stronystrony.pl © 2009