rejestracja stron

kategoriaBlogi

Katalog stron » Internet i Komputery » Blogi

 

Znaleziono 3 strony w kategorii "Blogi"

fotomarcolartpl-zdjecia-fotografie-cyfrowa-obrobka-zdjec
fotomarcolartpl-zdjecia-fotografie-cyfrowa-obrobka-zdjec

url: http://foto.marcol.art.pl

info: Foto album połączony z blogiem. Zdjęcia przede wszystkim z Wrocławia. Miasto - dzielnice, ludzie, kamienice, blokowiska, itd., a także imprezy, które odbywają się w mieście. Poetyka obrazu i grafiki.

więcej szczegółów: fotomarcolartpl-zdjecia-fotografie-cyfrowa-obrobka...

 

grafika-komputerowa
grafika-komputerowa

url: http://www.grafika-komputerowa.waw.pl/

info: Strona internetowa, jako wizytówka to dla dużych i małych firm obowiązkowy element marketingu. Nieodzownym składnikiem stron html jest grafika komputerowa podnosząca ich atrakcyjność. Pozwala ona potencjalnym klientom lepiej zapoznać się z usługami lub produktami przez nas oferowanymi. Jakość strony internetowej świadczy o nas i o naszej firmie, pozwala nam na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, w czym duży udział ma właśnie praca grafika komputerowego.

więcej szczegółów: grafika-komputerowa...

 

likwidacja-drogiego-panstwa

url: http://www.mysuweren.pl/

info: My Suweren to ponad 15-letni przegląd krajowej sceny politycznej. Pod nazwą My Suweren kryją się wieloletnie obserwacje, wnioski i refleksje pozwalające układać wizję lepszego kraju. Służymy radą, rzucamy świeże spojrzenie na idee odnoszące się do rządów. Myślimy alternatywnie, sięgamy do doświadczeń indywidualnych i z historii. Jeżeli jednakowo jak nas, niepokoi cię sytuacja polityczna naszego kraju nakłaniamy do zapoznania się z naszymi przemyśleniami.

więcej szczegółów: likwidacja-drogiego-panstwa...

Wyszukaj Blogi w całym serwisie stronystrony.pl

stronystrony.pl © 2009