rejestracja stron

kategoriaWarsztaty samochodowe

Katalog stron » Motoryzacja » Warsztaty samochodowe

 

Znaleziono 5 stron w kategorii "Warsztaty samochodowe"

auto-wak
auto-wak

url: http://autowak.com.pl

info: Sprzedaż części samochodowych, katalog, cenniki, zamówienia onLine. Warsztat samochodowy w Gliwicach.

więcej szczegółów: auto-wak...

 

auto-master
auto-master

url: http://www.automaster.pl/

info: Sklep i warsztat samochodowy. Oferta, promocje, pomoc drogowa.

więcej szczegółów: auto-master...

 

CAR-POL https://www.naprawaskrzyni.pl

url: https://www.naprawaskrzyni.pl

info: Przedsiębiorstwo CAR-POL mieści się niedaleko Warszawy. Specjalizujemy się w naprawie skrzyń biegów do aut dostawczych oraz TIRów. Przedsiębiorstwo ma wieloletnią praktykę w tejże dziedzinie oraz dobre wyniki w obsłudze flot samochodowych jak również odbiorców jednostkowych. Doświadczona załoga CAR-POL tudzież specjalistyczne oprzyrządowanie a także nowoczesne narzędzia zezwala nam na obsługę rozległej palety marek oraz typów aut ciężarowych a także autokarów. Niezależnie od regeneracji skrzyń biegów takowych firm, jak MERCEDES, DAF, MAN, SCANIA czy też RENAULT, IVECO, VOLVO prowadzimy renowację mostów oraz dodatkowo sprzedaż części fabrycznie nowych a także użytkowanych.

więcej szczegółów: CAR-POL https://www.naprawaskrzyni.pl...

Car Steering - regenerujemy podzespoły w ciągu 1 dnia

url: https://www.carsteering.pl

info: Zakład Car Steering to eksperci w regeneracji podzespołów a także części samochodowych. Podzespoły aut osobowych i dostawczaków regenerujemy w ciągu 1 dnia. Zakład ma wieloletnie doświadczenie oraz zatrudnia grono fachowców w regeneracji turbosprężarek, maglownic, krzyżaków kolumny kierowniczej i pomp wspomagania. Specjalistyczne narzędzia oraz sprzęt wraz z kompetentną załogą Car Steering to gwarancja jakości. Współdziałamy także z innymi warsztatami samochodowymi z tej specjalności. Nasz warsztat zlokalizowany jest w stołecznej dzielnicy Wola, dojazd bez kłopotów z każdej dzielnicy Warszawy i okolic.

więcej szczegółów: Car Steering - regenerujemy podzespoły w ciągu 1...

Obszywanie elementów różnymi gatunkami skór i alcantary

url: https://www.si-design.pl

info: Zapraszamy posiadaczy aut chcących zindywidualizować swoje pojazdy do firmy S&I DESIGN. Mamy w palecie zmianę designu tapicerki w aucie podług innowacyjnych wzorów, obszycia indywidualnych składników wewnątrz auta takich jak deski rozdzielcze, podłokietniki, kierownice a także boczki drzwi i podsufitki. Obszycia realizujemy różnymi gatunkami skór, alcantarą, oraz innymi materiałami. Co więcej w ofercie posiadamy montaż podgrzewania, hydrografika detali jak również malowanie uszkodzonych szczegółów. Zachęcamy do nas na Targówek!

więcej szczegółów: Obszywanie elementów różnymi gatunkami skór i ...

Wyszukaj Warsztaty samochodowe w całym serwisie stronystrony.pl

stronystrony.pl © 2009