rejestracja stron

wyniki wyszukiwaniaWyniki wyszukiwania

Katalog stron » sprzątanie

 

Mycie witryn oraz okien - CityClean24

katalog: Usługi/Sprzątanie

adres: https://www.cityclean24.pl

opis: Jeśli pożądana jest pomoc w czyszczeniu twego lokalu mieszkalnego, domu, biura, składu względnie przedsiębiorstwa, nasza firma jest do dyspozycji 24/7. Firma CityClean24 oferuje swe usługi na terytorium całej Stolicy oraz okolicznych miejscowości np. w Legionowie, Otwocku, Konstancinie, Sulejówku czy też w Milanówku. Świadczymy szeroki pakiet usług w którym jest sprzatanie, czyszczenie a także mycie. Sprzątamy domy, mieszkania, biura oraz kompletne osiedla i obszary zielone. W palecie również profesjonalne mycie okien, witryn sklepowych a także uciążliwych do umycia przeszkleń w biurach, hotelach i innych budynkach. Czyścimy tapicerkę samochodową a także wykładziny podłogowe oraz dywany. Wywozimy niepotrzebne urządzenia a także umeblowanie jak również inne gabaryty. Oprócz tego sprzątanie grobów, obelisków, pomników i tym podobne. prace na terenach cmentarzy.

Szczegóły strony: Mycie witryn oraz okien - CityClean24...

-evres-utrzymanie-czystosci
-evres-utrzymanie-czystosci

katalog: Usługi/Sprzątanie

adres: http://evres.xu.pl

opis: Zajmujemy sie kompleksowym sprzątaniem biur i mieszkań.

Szczegóły strony: -evres-utrzymanie-czystosci...

 

sprzatanie-grobow-warszawa
sprzatanie-grobow-warszawa

katalog: Usługi/Sprzątanie grobów

adres: http://www.sprzataniegrobow.warszawa.pl

opis: Oferujemy obsługę grobów ziemnych jak i wykonanych z każdego rodzaju kamienia: lastryko, marmur, granit. Swoją działalnością obejmujemy wszystkie cmentarze zlokalizowane na terenie Warszawy. Usługi na

Szczegóły strony: sprzatanie-grobow-warszawa...

 

opieka-nad-grobami-warszawa
opieka-nad-grobami-warszawa

katalog: Usługi/Sprzątanie grobów

adres: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

opis: Firma istnieje na rynku warszawskim od 6-ciu lat. Oferujemy obsługę grobów każdego rodzaju (ziemnych, kamiennych - lastryko, marmur, granit). Wykonujemy też zlecenia ponad standardowe. Polecamy również odnawianie napisów na tablicach nagrobkowych i usługi kamieniarskie. Działamy na terenie wszystkich cmentarzy na terenie m. st. Warszawy. Ceny są indywidualnie negocjowane i są uzależnione od rodzaju usługi jak również od wielkości grobu, stanu zanieczyszczenia oraz jego lokalizacji.

Szczegóły strony: opieka-nad-grobami-warszawa...

 

Ostatnio dodane podkategorie

stronystrony.pl © 2009