rejestracja stron

kategoriaUsługi

Katalog stron » Usługi

Znaleziono 3 strony w kategorii "Usługi"

Ochrona osiedli mieszkaniowych Warszawa Tel. 22 581 11 00

url: http://www.ochronatroja.pl

info: Agencja Ochrony Osób i Mienia funkcjonuje na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i oferuje m.in. usługi całodobowej ochrony stacjonarnej, organizowanie i ochronę eventów, konferencji itp., ochrona osób. Ponadto świadczymy doradztwo, planowanie i budowę kompleksów zabezpieczeń jak również ich eksploatację, przeglądy i konserwację, obsługę komputerowych systemów zarządzania, usługi recepcyjne. Dysponujemy systemami nadzoru naszych pracowników. Zapewniamy profesjonalne usługi wysokiej klasy wykonywane przez kompetentnych i kulturalnych pracowników a także dochowanie tajemnicy służbowej.

więcej szczegółów: Ochrona osiedli mieszkaniowych Warszawa Tel. 22 58...

opieka-nad-grobami-warszawa
opieka-nad-grobami-warszawa

url: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

info: Firma istnieje na rynku warszawskim od 6-ciu lat. Oferujemy obsługę grobów każdego rodzaju (ziemnych, kamiennych - lastryko, marmur, granit). Wykonujemy też zlecenia ponad standardowe. Polecamy również odnawianie napisów na tablicach nagrobkowych i usługi kamieniarskie. Działamy na terenie wszystkich cmentarzy na terenie m. st. Warszawy. Ceny są indywidualnie negocjowane i są uzależnione od rodzaju usługi jak również od wielkości grobu, stanu zanieczyszczenia oraz jego lokalizacji.

więcej szczegółów: opieka-nad-grobami-warszawa...

 

http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl
http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

url: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

info: Nasza firma działa w Warszawie od kilku lat, świadczymy usługi w zakresie projektowania i zakładania ogrodów. Urządzamy tereny zieleni przy domach, rezydencjach, ogrody na dachach oraz w otoczeniu biurowców. Zaletą naszej firmy są usługi świadczone kompleksowo. Zakres naszej działalności:budowa strumyków, oczek wodnych i kaskad, pergole, schody, tarasy, altany, aranżacja oświetlenia, itp. Wiele zrealizowanych zleceń oraz zadowolenie klientów wystawiają dobre świadectwo firmie. Zapraszamy do galerii prezentującej nasze ogrody.

więcej szczegółów: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl...

 

podkategorie

Wyszukaj Usługi w całym serwisie stronystrony.pl

stronystrony.pl © 2009